HAKKIMIZDA

Firmamız ADALET BAKANLIĞI’nın hazırlamış olduğu ‘’YEMİNLİ BİLİRKİŞİLER LİSTESİ’NDE DE ‘HER DİLDEN YAZILI VE SÖZLÜ ÇEVİRİ BÜROSU ‘’ olarak BİLİRKİŞİ LİSTESİ’nin 168. sırasında yer almaktadır ve İstanbul’daki Tüm Mahkeme ve Savcılara, Tercüme konusunda BİLİRKİŞİLİK hizmeti vermektedir. .

Ticari belgeler, faturalar, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri,sigorta evrakları , klozları , uluslararası taahhütler, ihale hazırlık evrakları, toplantı tutanakları, mahkeme kararları, fizibilite raporları, araştırmalar, bilanço ve gelir tabloları, vekaletnameler gibi. her türlü ticari yazışma tercümeleri, konularının uzmanı çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Tercüme evraklarınız sizlerin isteği doğrultusunda firmanızdan ; Fax , E-mail,
Kurye tarafından teslim alınır. Çevirileri yapılır ve gerekmesi halinde , Noter , Vilayet ve Apostil tasdikleri yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilir.

Sizlere 46 kişilik tercüman kadromuz ve ‘ 32 ’ senelik hizmet süresinin getirdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışı ile , uzun yılar garantili ve noter yeminli tercüme hizmeti vermeyi taahhüt ederiz. Bu vesile ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

 

VİZYONUMUZ

Ülkemizin uluslararası arenada artmakta olan adımlarını sistemli ve doğru bir biçimde yansıtabilmek amacıyla eğitimli, çağdaş bir kadro ve güncel donanım, teknolojik birikim ve gelişmiş teknik temele dayalı sağlam bir altyapıya sahip bir firmayız.

Güveninizi kazanmak,
Ortağınız gibi işimizi benimsemek,
Kusursuz kalite ve hizmet anlayışıyla çalışmak,
İlişkilerimizi işin süresiyle kısıtlamamak,
Sırrınızı sırrımız kabul etmek,
Memnun müşteri portföyünü esas almak,
Konularında uzman tercümanlarımızla çalışmalarımızı titizlikle sürdürmek bizim temel ilkelerimizdir.

 

MİSYONUMUZ

Yerel pazarda elde ettiğimiz deneyimi kullanarak ve sektörde hedeflediğimiz amaç doğrultusunda çalışmalarımıza devam ederek, yüksek kaliteyi yakalamak ve sadece yerel değil küresel çeviri sektörüne damgamızı vurmaktır.

 © 2015 Sirkeci Tercüme

Kastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Beylikdüzü Su Tesisatı Bakırköy Acil Tesisat Beylikdüzü Petek Temizleme