HAKKIMIZDA

An essay is a rather free-structure type of writing, which might seem easier said them done. Though, it might work vice versa. Free topics, structure and content of essays may confuse students even more than, for example, the strict scientific structure of term paper. Custom writing does not require spending hours on thinking over the topic of essay, formulating ideas and thought, writing them on paper and check again and again for mistakes with buy essays. Your paper will consist of 100% non-plagiarized content. The writer will consider your paper requirements, conduct research, and create the document especially for you.‘’SİRKECİ TERCÜME BÜROSU’’ olarak ‘’ 1978 ‘’ yılından bugüne kadar gerek özel sektöre, gerekse resmi kurum ve kuruluşlara, kaliteli hizmeti ve gizliliği esas alan bir anlayış ile her dilde kesintisiz ve noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktayız.

Büromuzda tercüme yapan tercüman kadromuzun tamamı branşlarında uzman statüsünde olup , noter yeminlidir.Evraklarınız , süratli ve kaliteli tercüme edilip tarafınıza ulaştırılır.

In the event you really don’t see how to successfully begin with your informative article or at which to hunt for supporting data, we will be pleased to assist you. It’s possible to obtain a composition written for you when you settle back and curl up. Producing essay could possibly be a true aggravation involving all the study and meeting academic expectations. Now it is rather tough to locate a trustworthy essay writing service. It isn’t tricky to opt for the cheapest essay writing assistance by simply comparing the prices provided by different personalized essay producing organizations. Our 1-hour services could be ideal resolution for you.

You value producing your documents buy coursework paper uk such as essaymasters rely. An article is really a somewhat brief little bit of producing on the sure subject. Therefore when you are producing an essay, you’re exploiting the comprehensive might of civilization into a life. You can’t write an outstanding informative article in a hurry and also a half before the exam ending understand that you cannot finish it.

Firmamız ADALET BAKANLIĞI’nın hazırlamış olduğu ‘’YEMİNLİ BİLİRKİŞİLER LİSTESİ’NDE DE ‘HER DİLDEN YAZILI VE SÖZLÜ ÇEVİRİ BÜROSU ‘’ olarak BİLİRKİŞİ LİSTESİ’nin 168. sırasında yer almaktadır ve İstanbul’daki Tüm Mahkeme ve Savcılara, Tercüme konusunda BİLİRKİŞİLİK hizmeti vermektedir. .

Ticari belgeler, faturalar, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri,sigorta evrakları , klozları , uluslararası taahhütler, ihale hazırlık evrakları, toplantı tutanakları, mahkeme kararları, fizibilite raporları, araştırmalar, bilanço ve gelir tabloları, vekaletnameler gibi. her türlü ticari yazışma tercümeleri, konularının uzmanı çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Tercüme evraklarınız sizlerin isteği doğrultusunda firmanızdan ; Fax , E-mail,
Kurye tarafından teslim alınır. Çevirileri yapılır ve gerekmesi halinde , Noter , Vilayet ve Apostil tasdikleri yapıldıktan sonra tarafınıza teslim edilir.

Sizlere 46 kişilik tercüman kadromuz ve ‘ 32 ’ senelik hizmet süresinin getirdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışı ile , uzun yılar garantili ve noter yeminli tercüme hizmeti vermeyi taahhüt ederiz. Bu vesile ile çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 

 

VİZYONUMUZ

Ülkemizin uluslararası arenada artmakta olan adımlarını sistemli ve doğru bir biçimde yansıtabilmek amacıyla eğitimli, çağdaş bir kadro ve güncel donanım, teknolojik birikim ve gelişmiş teknik temele dayalı sağlam bir altyapıya sahip bir firmayız.

Güveninizi kazanmak,
Ortağınız gibi işimizi benimsemek,
Kusursuz kalite ve hizmet anlayışıyla çalışmak,
İlişkilerimizi işin süresiyle kısıtlamamak,
Sırrınızı sırrımız kabul etmek,
Memnun müşteri portföyünü esas almak,
Konularında uzman tercümanlarımızla çalışmalarımızı titizlikle sürdürmek bizim temel ilkelerimizdir.

 

MİSYONUMUZ

Yerel pazarda elde ettiğimiz deneyimi kullanarak ve sektörde hedeflediğimiz amaç doğrultusunda çalışmalarımıza devam ederek, yüksek kaliteyi yakalamak ve sadece yerel değil küresel çeviri sektörüne damgamızı vurmaktır.

 © 2015 Sirkeci Tercüme

Kastamonu Web Tasarım Kastamonu E-Ticaret Sistemleri Kastamonu Sosyal Medya Yönetimi Beylikdüzü Su Tesisatı Bakırköy Acil Tesisat Beylikdüzü Petek Temizleme